Titles you rated
NanaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0