Movies
Ratings
134
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.5
Barbie in the NutcrackerRated ★ 5.0
Barbie of Swan LakeRated ★ 3.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 5.0
Barbie as RapunzelRated ★ 3.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
Get a Horse!Rated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0