Series
Ratings
88
RomanceRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5- Crazy for YouRated ★ 3.0
Say You Love MeRated ★ 3.5- JoeunsaramRated ★ 4.5
Tokyo Sun ShowerRated ★ 4.0- Kyung Sook's FatherRated ★ 3.5
- Great InheritanceRated ★ 2.5
- Perfect LoveRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 5.0