Movies
Ratings
90
PatersonRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
Miss PotterRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 3.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
Mighty AphroditeRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0