Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0