Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
RakujitsuRated ★ 4.5
Love Me to DeathRated ★ 2.5
The Dogs of KarmaRated ★ 4.0
Happy Kanako's Killer LifeRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- 호쿠토 -어느 살인자의 회심-Rated ★ 4.5
0.5 no OtokoRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
House of NinjasRated ★ 4.5
ElpisRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0
ZenkamonoRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0