Series
Ratings
210- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
The Crown Season 6Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5