Series
Ratings
13
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hell for YouRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.0