Titles you rated
Small, Slow but SteadyRated ★ 2.5
MEGANRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Sing a Bit of HarmonyRated ★ 2.0
Silent ParadeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BL MetamorphosisRated ★ 3.5- MondaysRated ★ 4.5
Plan 75Rated ★ 3.0
The FatherRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Enter NowhereRated ★ 3.0
Shin Kamen RiderRated ★ 5.0
Midnight SwanRated ★ 4.5
MissRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Voice in the CrimeRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0