Titles you rated
ElpisRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
TsuritamaRated ★ 4.0
Signal SecialRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- 그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 4.0
Kobato.Rated ★ 5.0
Hanako & AnneRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.0- A Sleeping ForestRated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0