Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
A Bold FamilyRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Kung Fu MonsterRated ★ 2.5
The Fox FamilyRated ★ 1.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Vampire Vs VampireRated ★ 3.0
Out of the DarkRated ★ 3.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Monkey KingRated ★ 3.5
Snatch UpRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 4.0