Series
Ratings
72
Let’s Live KindlyRated ★ 2.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Night GoblinRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0