Series
Ratings
352
Those Who Cross the LineRated ★ 4.0
Problem Child in HouseRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 2.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
KairosRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Idol RoomRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0