Series
Ratings
115
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0- Hip-Hop Evolution Season 1Rated ★ 5.0
Call It LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Kiss Sixth SenseRated ★ 2.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
ChocolateRated ★ 1.5