Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Best Bits Of Mr. BeanRated ★ 4.0
How To Top My WifeRated ★ 3.0
HallelujahRated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0- Almost CheRated ★ 1.0
Wong Fei Hung Series : The Suspicious TempleRated ★ 4.0
Wong Fei Hung Series : The Eight AssassinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China VRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IVRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0