Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
BrickRated ★ 0.5
Night in ParadiseRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
BurntRated ★ 4.0
BorderlandsRated ★ 0.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
SpawnRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0