Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 1.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5