Titles you rated
PKRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5