Series
Ratings
114
Testimony of NRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 3.5- 魔王Rated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5