Titles you rated
HerRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0