Movies
Ratings
344
Past LivesRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 2.0
TitaneRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 2.5
ArgylleRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Romantic ComedyRated ★ 3.0