Series
Ratings
101
Why Women KillRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.5
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 4.5