Series
Ratings
175
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Shining Na RaRated ★ 2.5
Ohlala SchoolRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Sixth SenseRated ★ 3.0
Sixth Sense 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
A Clean SweepRated ★ 3.5