Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 1.0
DaybreakersRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
TwinsRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 5.0
The Great EscapeRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
The StingRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0