Titles you rated
Justice LeagueRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0