Movies
Ratings
1560
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
What Maisie KnewRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Stuck in LoveRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5- Mister MamaRated ★ 3.0
Joe's ApartmentRated ★ 3.0
One Last DanceRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5