Titles you rated
The NewsroomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Pure GeniusRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
- You and IRated ★ 3.5
Beautiful DaysRated ★ 3.5- Mr. QRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0