Titles you rated
BurntRated ★ 1.5
MasterRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0