Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0