Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0- Secret CampusRated ★ 2.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.0