Movies
Ratings
241
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
A Cheerful Gang Turns the EarthRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Yellow ElephantRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The FountainRated ★ 3.5
The Deep Blue SeaRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Farewell, My QueenRated ★ 4.0
Remember MeRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 3.5
Tokyo TowerRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5