Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
PassagesRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
EORated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0