Movies
Ratings
755
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0