Titles you rated
HoneySweetRated ★ 2.0
A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 5.0- The Future of TongueRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Dilili in ParisRated ★ 4.5
End of WinterRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.0
Blossom AgainRated ★ 4.5
AnomalisaRated ★ 4.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 2.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
Night FlightRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.5