Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5