Movies
Ratings
414
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
The QueenRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.5
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
Jackass 2.5Rated ★ 1.0
FameRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 3.0
Sisters on the RoadRated ★ 2.5
NineRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.0
Johnny English RebornRated ★ 1.5
ChaplinRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 2.5
The Change-UpRated ★ 2.5
PaulRated ★ 2.5