Movies
Ratings
600
99.9 Criminal Lawyer The MovieRated ★ 3.5
Dear StrangerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5