Movies
Ratings
29
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0