Movies
Ratings
176
The RockRated ★ 4.5
One Perfect DayRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
FelonRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 0.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 1.0
Perfect GameRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 0.5
The Karate KidRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 1.0