Titles you rated
The MayorRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0