Movies
Ratings
203
SpeedRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 1.5
Legends of the FallRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5