Titles you rated
- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ZiamRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5