Movies
Ratings
234
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0