Movies
Ratings
65
Men in Black IIRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
QuickRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0