Titles you rated
GalileoRated ★ 3.5
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Glass HeartRated ★ 3.0
For Eagle BrothersRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0
News AnchorRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.0