Movies
Ratings
273
The ConjuringRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 2.5