Titles you rated
Night in ParadiseRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5