Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 0.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Angel's EggRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0