Movies
Ratings
338
Don't ClickRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0