Series
Ratings
32
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Night GoblinRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0